Čas na serveru 13:29:48

Vladimír Neuwirt
Šilhéřovice

Id: 39104

Šilhéřovice

  •  / Šilhéřovice / Vladimír Neuwirt

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 01, olištováno, původní stav

zobrazeno: 2900x

Vyvolávací cena:
800

1 205