Čas na serveru 08:30:12

Vladimír Novák
Meditace

Id: 53306

Meditace

  •  / Meditace / Vladimír Novák
  •  / Meditace / Vladimír Novák
  •  / Meditace / Vladimír Novák

olej/plátno, rozměr 71 x 75 cm, signováno na blindrámu, datováno 1970, autor je členem volného seskupení 12/15 "Pozdě, ale přece", obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1940x

Vyvolávací cena:

9 000