Čas na serveru 09:40:50

Vladimír Novák
Na židli

Id: 254601

Na židli

  •  / Na židli / Vladimír Novák
  •  / Na židli / Vladimír Novák
  •  / Na židli / Vladimír Novák

mlaba/plátno, rozměr 88 x 79 cm, značeno a datováno na zadní straně, olištováno,po

zobrazeno: 6656x

Vyvolávací cena:

32 222

Příhozy: 62