Čas na serveru 21:27:46

Vladimír Otmar
Věci na stole

Id: 51025

Věci na stole

  •  / Věci na stole / Vladimír Otmar

olej/plátno, rozměr 50 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2743x

Vyvolávací cena:
1 800

21 000