Čas na serveru 23:41:32

Vladimír Otmar
Zelené dveře

Id: 373601

Zelené dveře

  •  / Zelené dveře / Vladimír Otmar

olej/plátno, rozměr 94 x 81 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 1282x

Vyvolávací cena:

12 500