Čas na serveru 07:02:22

Vladimír Otmar
Zelené dveře

Id: 373601

Zelené dveře

  •  / Zelené dveře / Vladimír Otmar

olej/plátno, rozměr 94 x 81 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 166x

Vyvolávací cena:

2022,09-1,12,19,43,00
( 12.9.2022, 19:43:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

30.7.2022 19:54 3 000 Kč