Čas na serveru 17:00:28

Vladimír Pleiner
Sicilie

Id: 28203

Sicilie

  •  / Sicilie / Vladimír Pleiner

olej/plátno, rozměr 34 x 42 cm, signováno vpravo dole, popis, datace 1934, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2383x

Vyvolávací cena:
1 800

6 515