Čas na serveru 13:15:25

Vladimír Pleiner
Tajemství

Id: 1867

Tajemství

  •  / Tajemství / Vladimír Pleiner

olej/karton, rozměr malby 48 x 68 cm, signováno vlevo dole, datováno 1930, rentoilováno, napnuto na novém blindrámu, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 2592x

Vyvolávací cena:
1 200

12 501