Čas na serveru 03:57:24

Vladimír Preclík
Busta

Id: 344201

Busta

  •  / Busta / Vladimír Preclík
  •  / Busta / Vladimír Preclík

patinovaný bronz, výška cca 24,5 cm, značeno a datováno ve vnitřní části, jedná se pravděpodobně o zobrazení Jana Zrzavého

zobrazeno: 1501x

Vyvolávací cena:

31 000