Čas na serveru 09:21:11

Vladimír Pukl
Z italského dvorku

Id: 39401

Z italského dvorku

  •  / Z italského dvorku / Vladimír Pukl

olej/plátno, rozměr 55,5 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2201x

Vyvolávací cena: