Čas na serveru 10:33:24

Vladimír Renčín
... vy ste pantátu otrávili!

Id: 435601

... vy ste pantátu otrávili!

  •  / ... vy ste pantátu otrávili! / Vladimír Renčín

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 33,5 x 26,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, rámováno, chráněno plexi

zobrazeno: 1363x

Vyvolávací cena:

10 000