Čas na serveru 06:25:02

Vladimír Renčín
A potom se zhaslo

Id: 381407

A potom se zhaslo

  •  / A potom se zhaslo / Vladimír Renčín

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně volně přiložen autorský dodatek ke kresbě

zobrazeno: 3882x

Vyvolávací cena:

39 200

Příhozy: 76