Čas na serveru 20:57:35

Vladimír Renčín
Český lev

Id: 468401

Český lev

  •  / Český lev / Vladimír Renčín

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 21 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v přiložené knize Vladimír Renčín: To nás těší, že jsme Češi (nakladatelství Galaxie, Praha, 1991)

zobrazeno: 609x

Vyvolávací cena: