Čas na serveru 20:20:17

Vladimír Renčín
Josefe, co to je...?

Id: 398506

Josefe, co to je...?

  •  / Josefe, co to je...? / Vladimír Renčín

tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1324x

Vyvolávací cena:

15 111