Čas na serveru 10:14:49

Vladimír Renčín
Nadávám, tedy jsem!

Id: 436301

Nadávám, tedy jsem!

  •  / Nadávám, tedy jsem! / Vladimír Renčín

akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 30 cm, značeno a popsáno vlevo nahoře, zaskleno galerijním sklem, rámováno

zobrazeno: 762x

Vyvolávací cena:

14 000