Čas na serveru 18:19:50

Vladimír Renčín
Objímání stromu

Id: 270506

Objímání stromu

  •  / Objímání stromu / Vladimír Renčín

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 29 cm, popsáno a značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2631x

Vyvolávací cena:

13 400