Čas na serveru 01:00:42

Vladimír Renčín
Středověk

Id: 425503

Středověk

  •  / Středověk / Vladimír Renčín

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, publikováno v brožuře Památky stavebních uměleckých slohů - Pražský Hrad

zobrazeno: 1684x

Vyvolávací cena:

19 000