Čas na serveru 00:41:41

Vladimír Renčín
Veselá rodinka

Id: 361201

Veselá rodinka

  •  / Veselá rodinka / Vladimír Renčín

barevná kresba/papír, rozměr listu 20 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno včetně věnování ve spodní části, list lokálně drobně pomačkán, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem mírně zaprášeno, původní stav

zobrazeno: 1964x

Vyvolávací cena:

22 000