Čas na serveru 12:32:05

Vladimír Růžička
Košíček ovoce

Id: 360403

Košíček ovoce

  •  / Košíček ovoce / Vladimír Růžička

olej/plátno, rozměr 27 x 32 cm, značeno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, přiloženo osvědčení o původu originálu, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1302x

Vyvolávací cena:
2 800