Čas na serveru 09:22:25

Vladimír Stříbrný
Ležící akt

Id: 135016

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Vladimír Stříbrný

olej/karton, rozměr 35 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 3694x

Vyvolávací cena:

26 000