Čas na serveru 17:17:33

Vladimír Stříbrný
Zamyšlená

Id: 219215

Zamyšlená

  •  / Zamyšlená / Vladimír Stříbrný

olej/plátno/překližka, rozměr 59 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3602x

Vyvolávací cena: