Čas na serveru 05:09:22

Vladimír Suchánek
Eterna

Id: 30505

Eterna

  •  / Eterna / Vladimír Suchánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole číslováno 3/100, paspartováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 2340x

Vyvolávací cena:

1 100