Čas na serveru 07:19:42

Vladimír Suchánek
Harlekýn a stín

Id: 334102

Harlekýn a stín

  •  / Harlekýn a stín / Vladimír Suchánek

barevná litografie/papír, rozměr listu 72 x 54 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5272x

Vyvolávací cena:

10 000