Čas na serveru 03:36:02

Vladimír Suchánek
Hlava

Id: 180405

Hlava

  •  / Hlava / Vladimír Suchánek
  •  / Hlava / Vladimír Suchánek
  •  / Hlava / Vladimír Suchánek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1207x

Vyvolávací cena:
700

2 700