Čas na serveru 04:50:55

Vladimír Suchánek
Kapela

Id: 187905

Kapela

  •  / Kapela / Vladimír Suchánek

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 25 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 926x

Vyvolávací cena:
500

1 200