Čas na serveru 04:04:27

Vladimír Suchánek
Konvolut tří kusů

Id: 290601

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Vladimír Suchánek

litografie/papír, rozměry ve výřezu 13 x 11 cm, 9,8 x 10,8 cm, 13,4 x 10 cm, vše číslováno a značeno, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2281x

Vyvolávací cena:

9 250