Čas na serveru 21:50:13

Vladimír Suchánek
Vzpomínky

Id: 1531

Vzpomínky

  •  / Vzpomínky / Vladimír Suchánek

litografie/papír, č. 29/180, rozměr ve výřezu 35,5 x 25,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2833x

Vyvolávací cena:

2 700