Čas na serveru 12:55:05

Vladimír Suchánek
Zakletá

Id: 1918

Zakletá

  •  / Zakletá / Vladimír Suchánek

litografie/papír, č. 93/120, rozměr listu 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 3495x

Vyvolávací cena:

3 700