Čas na serveru 01:13:06

Vladimír Suchý
Dívčí akt

Id: 174806

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Vladimír Suchý

strukturální malba/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno

zobrazeno: 1828x

Vyvolávací cena:

10 500