Čas na serveru 22:18:12

Vladimír Svoboda
Po západu slunce

Id: 59201

Po západu slunce

  •  / Po západu slunce / Vladimír Svoboda

olej/plátno, rozměr 37 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, malba poškozena drobnými tečkami, přetřený rám, zaskleno

zobrazeno: 1734x

Vyvolávací cena:
800

1 400