Čas na serveru 21:45:50

Vladimír Sychra
Dívka v křesle

Id: 90008

Dívka v křesle

  •  / Dívka v křesle / Vladimír Sychra

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1947 a další výstavní razítka, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

zobrazeno: 3242x

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Příhozy: 93