Čas na serveru 08:50:41

Vladimír Sychra
Nevěsta

Id: 139918

Nevěsta

  •  / Nevěsta / Vladimír Sychra
  •  / Nevěsta / Vladimír Sychra
  •  / Nevěsta / Vladimír Sychra

kombinovaná technika/akvarel/lepenka, rozměr ve výřezu 45 x 36,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1609x

Vyvolávací cena:

6 000