Čas na serveru 08:37:08

Vladimír Sychra
Staroměstské náměstí

Id: 65102

Staroměstské náměstí

  •  / Staroměstské náměstí / Vladimír Sychra

olej/plátno, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 38, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3310x

Vyvolávací cena:

20 000