Čas na serveru 02:51:30

Vladimír Sychra
Tři dívky

Id: 319205

Tři dívky

  •  / Tři dívky / Vladimír Sychra

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 50,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 69x

Vyvolávací cena:

2 100

2021,08-1,30,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu