Čas na serveru 09:34:52

Vladimír Sychra
Tři dívky

Id: 319205

Tři dívky

  •  / Tři dívky / Vladimír Sychra

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 50,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 842x

Vyvolávací cena:

2 100