Čas na serveru 00:07:25

Vladimír Vašíček
Abstrakce

Id: 90905

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Vladimír Vašíček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1709x

Vyvolávací cena:

2 100