Čas na serveru 00:22:03

Vladimír Vašíček
Napětí prostoru

Id: 86020

Napětí prostoru

  •  / Napětí prostoru / Vladimír Vašíček

olej/plátno, rozměr 65 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, autorsky olištováno, původní stav, na zadní straně originální štítek, PO

zobrazeno: 2765x

Vyvolávací cena:
12 000

77 000