Čas na serveru 01:06:02

Vladimír Vašíček
Portrét

Id: 187509

Portrét

  •  / Portrét / Vladimír Vašíček

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo nahoře s datací 58, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1743x

Vyvolávací cena:

9 000