Čas na serveru 01:43:32

Vladimír Vašíček
Vertikální osnova

Id: 378102

Vertikální osnova

  •  / Vertikální osnova / Vladimír Vašíček

olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, původní olištování

zobrazeno: 13404x

Vyvolávací cena:
8 000

79 000

Účastníci: 19

Příhozy: 82