Čas na serveru 15:28:58

Vladimír Vašíček
Z vnitřku

Id: 405002

Z vnitřku

  •  / Z vnitřku / Vladimír Vašíček

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, zkroucený blind rám

zobrazeno: 991x

Vyvolávací cena:

33 000