Čas na serveru 16:20:38

Vladimír (Vláďa) Novák
Říční břehy

Id: 228302

Říční břehy

  •  / Říční břehy / Vladimír (Vláďa) Novák

olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, lehce zvlněné plátno

zobrazeno: 1746x

Vyvolávací cena:
900

2 700