Čas na serveru 14:03:11

Vladislav Cuřín (Jan Kozelka)
Praha v zimě

Id: 185012

Praha v zimě

  •  / Praha v zimě / Vladislav Cuřín (Jan Kozelka)

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 538x

Vyvolávací cena:
500