Čas na serveru 13:00:10

Vladislav Mirvald
Geometrická kompozice

Id: 98112

Geometrická kompozice

  •  / Geometrická kompozice / Vladislav Mirvald

olej/karton, rozměr ve výřezu 49 x 39 cm, nesignováno, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 2148x

Vyvolávací cena:
7 000

24 000