Čas na serveru 11:36:26

Vladislav Mirvald
Kaňkáž I.

Id: 98110

Kaňkáž I.

  •  / Kaňkáž I. / Vladislav Mirvald

tuž/karton, rozměr ve výřezu 60,5 x 42,5 cm, nesignováno, z pozůstalosti V. Mirvalda, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 2304x

Vyvolávací cena:

10 500