Čas na serveru 00:17:30

Vladislav Mirvald
Kaňkáž II.

Id: 98111

Kaňkáž II.

  •  / Kaňkáž II. / Vladislav Mirvald

tuž/karton, rozměr ve výřezu 60,5 x 42,5 cm, nesignováno, z pozůstalosti V. Mirvalda, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 1772x

Vyvolávací cena:

17 600