Čas na serveru 06:04:52

Vladislav Mirvald
Konstruktivní variace

Id: 404801

Konstruktivní variace

  •  / Konstruktivní variace / Vladislav Mirvald

tuš/papír, rozměr listu 65,5 x 49 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, dílo bylo vystaveno ve Villa Pellé jako součást výstavy Mirvald Kaláb - Kód geometrie, 2021 (viz foto z výstavy)

zobrazeno: 5228x

Vyvolávací cena:

93 000

Příhozy: 98