Čas na serveru 04:53:18

Vladislav Mirvald
Konvolut dvou kusů kreseb

Id: 2144

Konvolut dvou kusů kreseb

  •  / Konvolut dvou kusů kreseb / Vladislav Mirvald

1) Moiré undulačních válců, kresba tuží/papír, rozměr 71,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, datováno 86, volně loženo, nerámováno, drobné poškození na malbě, původní stav 2) Neurčitá vymezenost, kresba tuží/papír, rozměr 67 x 45 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3357x

Vyvolávací cena:
27 000

75 000

Příhozy: 51