Čas na serveru 11:16:14

Vladislav Mirvald
Ometr zátiší

Id: 90006

Ometr zátiší

  •  / Ometr zátiší / Vladislav Mirvald

olej/karton, rozměr ve výřezu 43,5 x 32 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno z rodiny autora, PO

zobrazeno: 2584x

Vyvolávací cena:
7 000

65 000

Příhozy: 72