Čas na serveru 07:46:53

Vladislav Röhling
Konvolut dvou litografií

Id: 1419

Konvolut dvou litografií

  •  / Konvolut dvou litografií / Vladislav Röhling

Karlův most, barevná litografie/papír, velikost tisku 21,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko; Nový svět, barevná litografie/papír, velikost tisku 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko; vše volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2293x

Vyvolávací cena:
800