Čas na serveru 03:57:33

Vladislav Röhling
Konvolut dvou litografií

Id: 1441

Konvolut dvou litografií

  •  / Konvolut dvou litografií / Vladislav Röhling

Trosky, litografie/papír, velikost tisku 33 x 23 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko; Český Krumlov, litografie/papír, velikost tisku 33 x 23 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko; vše volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1806x

Vyvolávací cena:
800