Čas na serveru 20:06:30

Vladislav Röhling
Malostranské náměstí

Id: 1293

Malostranské náměstí

  •  / Malostranské náměstí / Vladislav Röhling

litografie/papír, rozměr tisku 29 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, volně loženo, nerámováno, vynikající původní stav

zobrazeno: 2056x

Vyvolávací cena:
400

1 800