Čas na serveru 04:15:57

Vladislav Röhling
Mořská víla

Id: 184320

Mořská víla

  •  / Mořská víla / Vladislav Röhling

olej/plátno, rozměr 35,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1298x

Vyvolávací cena:

4 300